محل تبلیغات شما

با توجه به پیشرفت های عصر جدید و دگرگونی هایی که در ابعاد مختلف زندگی نوع بشر رخ داده است ، بی شک امروزه دیگر اهمیت تبلیغات بر همگان روشن است. از این رو افراد در هر شغل و صنفی همواره در تلاشند تا با پرداختن به این مهم ، به کسب و کار خود رونق داده و آن را بهبود بخشند.

تابلوسازی

تابلویی که برای سردرب فروشگاه یا شرکت شما تهیه و نصب میشود ،شناسنامه کاری شما به حساب می آید. باید حداکثر دقت لازم را داشته باشید که مناسب و هماهنگ با لوگو و نام تجاری و صنف مربوطه شما باشد. تابلو های تبلیغاتی به طور کل شامل تابلوهای حروف برجسته، تابلو لایت باکس،تابلو نئون پلاستیک ،تابلو چلنیوم ،تابلو کامپوزیت ، تابلوساین،حروف برنجی ،حروف برجسته پلاستیکی حروف استیل ،تابلو دیجیتال،حروف فلزی ،تابلو پلکسی   وتابلو فلکسی فیس می باشد.

تابلوسازی

اولین مورد برای داشتن یک تابلو مناسب و زیبا لازم است تابلو متناسب  با نوع حرفه و شغل ،چهارچوبی تعریف شده داشته باشد . از یک موسسه تبلیغاتی ویا یک تابلو ساز در این زمینه راهنمایی بخواهید .در تابلو های محیطی از متنی مختصر و مفید ،کارا و پر اهمیت استفاده کنید .باید دقت داشته باشید موقیعت مکانی مغازه شما رابطه مستقیم با انتخاب متن و تصاویری دارد که در تابلو به کار رفته است.

دومین مورد انتخاب رنگ متناسب و جذاب برای جلب مشتریان است،کمک گرفتن از بهترین رنگ و روانشناسی رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در تبلیغات محیطی را دارد ،که میتواند ذهن هر رهگذری را به خوبی درگیر کند ،همیشه به ترکیب رنگ های هم خانواده  دقت کنید. البته بعضی اوقات تابلو ساز نسبت به موقیعت از رنگ های متضاد استفاده می کند که در زمینه علم رنگ مبحثی جدا را دارد. در این زمینه از طراحان با تجربه و تحصیل کرده در زمینه گرافیک م بگیرید. می توانید با استفاده از یک طراح حرفه ای ترکیبی از رنگ های سرد و گرم را ایجاد کنید که باعث نتیجه مطلوب در نتیجه کار تابلوسازی خواهد شد.

سومین مورد  استفاده از نور پردازی و افکت های نوری مناسب  با تابلوسازی که در انواع مختلفی ارائه می شود، است. تابلو های چلنیوم و لایت باکس همانند تابلو های فلکسی فیس از نور پردازی زیباتری بهره میبرند .این تابلو ها که از منبع تغذیه برای تامین روشنایی استفاده می کنند ،دوام بیشتری به بقیه تابلو ها در نور پردازی دارند و زیبایی آنها به مراتب بیشتر از بقیه تابلوها می باشد.

چهارمین مورد حجم دادن به تابلو ها می باشد.  امروزه با پیشرفت صنعت چاپ و صنعت چاپ سه بعدی و ورود آن به صنعت تابلو سازی شاهد ایده های جدید ی در این زمینه می باشیم. تابلو چلنیوم و پلاستیک و انواع فلز نیز با استفاده از دستگاههای پیشرفته و دست هنرمند تابلوساز وارد عرصه جدیدی از زمینه حجیم سازی شده است .

برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت گروه تابلوسازی الماس مراجعه نمایید.

شماره تماس ۰۹۱۴۴۱۱۸۳۳۰


اهنگ جدید 96

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فروش میکروسوئیچ تو بهترین خرید رو از ما داشته باش پایگاه علمی آموزشی مشاور تات آسمان جــــوان مـــوزیـــــک2 سایت ادبی شهید رابع استهبان actThebo مشاور املاک حیدرنژاد کرد پلیر